اخبار

3 مهر 1402

در راستای بهبود ارتباط با شرکتها و سرمایه گذاران بخش معدن و صنایع معدنی ، این شرکت در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران در محل مصلای تهران و در تاریخ 12 لغایت 14 مهرماه مشارکت خواهد داشت.

بازدید علاقمندان از غرفه این شرکت در پایون صندوق نوآوری و شکوفایی ، موجب افتخار میباشد.

 

 

تیرماه 1402

 اتمام عملیات حمل تجهیزات مربوط به خط قیچی نواربری طولی ورق 8 میلیمتر  ( Coil Slitting Line ) به محل شرکت آریا سپاهان اسپادانا جهت نصب .

با توجه به دانش بنیان بودن این تجهیز ، خریدار بمیزان حدود هفتاد درصد مبلغ کل از تسهیلات کم بهره صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی ریاست جمهوری ، برخوردار شده است.

 

 

 

 

30 اردیبهشت 1402

اخبار نمایشگاه نفت ،گاز ،پالایش و پتروشیمی

بومی سازی گیربکس صنایع مادر

شرکت دانش بنیان ماشین آلات سنگین پارس زاگرس با دستیابی به دانش فنی طراحی و ساخت گیربکس‌های متوسط و سنگین صنایعی چون فولاد، معادن، نفت، گاز و پتروشیمی، این محصولات را سفارشی سازی می‌کند. 

       دانلود فیلم مصاحبه با شرکت ماشین آلات سنگین پارس زاگرس

 

 

 

13 اردیبهشت 1402

اخذ گواهی نامه عضویت شرکت ماشین آلات سنگین پارس زاگرس در لیست سازندگان داخلی انواع گیربکس و سیستمهای هیدرولیک در فهرست بلند منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت

 

 

 

9 اردیبهشت 1402

بمنظور تعامل بیشتر با واحدهای بالادستی و پائین‌دستی صنعت نفت کشور، این شرکت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران که از تاریخ 27 لغایت 30 اردیبهشت 1402 برگزار میگردد، مشارکت خواهد داشت.

بازدید‌ علاقمندان از غرفه این شرکت در سالن شماره 6، موجب سرافرازی خواهد بود.